Попуст!

Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B за 1090ден. x 12 месеци

13,080.00ден

со секој купен диспензер гратис 5x10l Природна изворска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Плати на рати

Категорија

Опис

-Компресорски уред
-Димензии: 330 х 320 х 960 мм
-Тежина: 14.5кг
-Боја: сива
-Топла вода: 85-95°С, 5Л на час
-Ладна вода: 5-10°С, 2,8Л на час
-Вода на собна температура(доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)
-ЕCO MODE- Програм за заштеда на ел.енергија
-УВ ЛЕД светлина
-ЛЕД дисплеј
-Простор за складирање
-Ладилен медиум: R134a eco
-Гаранција: 12 месеци на компресорот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B за 1090ден. x 12 месеци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *