Sale!

Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B за 1090ден. x 12 месеци

13,080.00den

со секој купен диспензер гратис 5x10l Природна изворска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Плати на рати

Category:

Description

-Компресорски уред
-Димензии: 330 х 320 х 960 мм
-Тежина: 14.5кг
-Боја: сива
-Топла вода: 85-95°С, 5Л на час
-Ладна вода: 5-10°С, 2,8Л на час
-Вода на собна температура(доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)
-ЕCO MODE- Програм за заштеда на ел.енергија
-УВ ЛЕД светлина
-ЛЕД дисплеј
-Простор за складирање
-Ладилен медиум: R134a eco
-Гаранција: 12 месеци на компресорот

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Апарат за топла/ладна вода, Модел 80B за 1090ден. x 12 месеци”

Your email address will not be published. Required fields are marked *